Всі мультфільми

Ріо

Папуга на ім’я Блу, якого в ранньому дитинстві спіймали і відвезли з рідних джунглів, а потім поселили в місті Міннесоти — Мус-Лейк, безтурботно живе собі в комфортабельній клітці допоки в будинку не з’являється молодий орнітолог Туліо з новиною про те, що Блу — останній самець рідкісної породи «блакитний ара», і що в далекому сонячному Ріо-де-Жанейро проживає чарівна самка такого ж самого виду — Перлинка.

Папуга-зануда залишає своє затишне та сите життя в клітці та з Міннесоти вирушає в Ріо-де-Жанейро, місто мрій усіх та кожного. Неминучі зустрічі, перешкоди, небезпеки та любов до останньої представниці свого виду змусять нашого героя по-іншому подивитись на світ та із нудного домосіда перетворитись на милого симпатягу.

Виробництво: США, 20th Century Fox, 2011 рік 

Цікаві факти:

 • Ім’я Перлинки в англомовній версії — Jewel (що у перекладі з англійської — Коштовність, тоді як Перлина англійською — Pearl).
 • За перший вихід фільм зібрав у світі $ 55 млн.
 • Карлос Салдана в ексклюзивному інтерв’ю від 20 травня 2011 року («The New York Times») повідомив про вдоволеність оцінками кінокритиків та обсягами зборів, а також розповів, що «Ріо» був задуманий як квадрологія. Карлос Салдана так само розповів про те, що він вже пише сценарій «Ріо 2» і планує дедалі вище підняти планку якості мультфільму, а також випускати невеликі 30-хвилинні міні-мультфільми на тематику «Ріо» кожні півроку, в яких хотів би повідати біографію деяких персонажів. Утім, офіційно мови про сіквіле не було.
 • Збори від бюджету становили приблизно 500 відсотків.
 • У своєму блозі Джессі Айзенберг обмовився, що за рік приступить до озвучки нового, поки не анонсованого мультфільму. Можливо, мова йде про сіквіле.

Запам'ятати мульт на майбутнє:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Обговорення

2 коментарі до “Ріо”

 1. Чудовий мульт. 8/10. Не скажу що супер але смішний.

  bober247 | 18.03.2013, 15:57
 2. Чудовий мультфільм. Синочок у 4,5 рочки вже на цитати розібрав. Дякую

  Олеся | 27.01.2017, 17:56

Залишити відгук