Всі мультфільми

Рататуй

Весела та захоплююча історія про щура на ім’я Ремі, який більш за все на світі мріяв бути кухарем.

Щур Ремі живе з своєю сім’єю в сільському будиночку. Він має надзвичайно тонкий нюх і відчуття смаку. Телепередача про книгу кращого кухаря Франції Гюсто, яку він побачив в будинку відкриває перед ним світ кулінарії. Володарка будинку дізналася про існування щурячої сім’ї і виганяє їх з свого будинку. Ремі потрапляє у водостік і губить своїх близьких. Вибравшись нагору, опиняється у Парижі біля ресторану відомого Гюсто, який на той час помер. Потрапивши на кухню ресторану Ремі готує суп, зіпсований прибиральником Лінгвіні. Але ця спроба ледве не забрала Ремі життя. Його зловили і доручають Лінгвіні знищити. Хлопець і Ремі знаходять спільну мову і починають працювати разом. Руками Лінгвіні Ремі творить кулінарні шедеври, чим вражає відвідувачів і кулінарних критиків. Заразом, виявляється, що Лінгвіні — син Гюсто і має отримати ресторан у спадок. Натомість в ресторані господарює шеф-кухар Жіводер. Перед вирішальним випробуванням, коли страви нового шеф-кухара Лінгвіні мав оцінити найсуворіший кулінарний критик, Лінгвіні розкриває свій секрет про Ремі кухарям, в результаті чого, кухарі залишають його і хлопець залишається один на кухні. Але на допомогу приходить сім’я Ремі, яка чекала на нього на вулиці. Лінгвіні бере на себе роль офіціанта, а Ремі і його сім’я виконують всю кухонну роботу. Рататуй – результат їх старань приводить критика у захват. Ресторан набуває минулого престижу, однак слава не триває довго. Інспектор закриває ресторан за порушення санітарних норм через присутність щурів. Утім, Лінгвіні і Ремі відкривають свій ресторан під назвою «Рататуй», який досяг великого успіху.

Ратату́й (англ. Ratatouille) — американський повнометражний комедійний мультиплікаційний фільм, режисера Бреда Берда («Сталевий гігант», «Суперсімейка»). Лауреат премії Оскар 2008 року. Восьмий повнометражний фільм, створений на студії Pixar. Фільм вийшов на екрани 28 червня в Україні і 29 червня 2007 року в США. В українському прокаті було 35 копій з українським дубляжем та 35 з російським.

Фільм був задуманий ще у 2000 році Джоном Пінкавом, який задумав сюжет та головних героїв. Однак у 2005 керівництво компанії Pixar замінило його на Джона Берда. Берду відразу сподобався цей мультфільм, зокрема цікава сюжетна лінія, щурі та кухня – несумісні речі, але є принаймні один щур, який належить до кухні. Берд також дещо змінив сюжет, надав більше уваги Живодерові та приятельці Лінгвіні — Колетт. Автори мультфільму хотіли передати атмосферу Парижу та паризької кухні і навіть провели тиждень в місті і відвідали провідні ресторани щоб ознайомитися з всесвітньо відомою кулінарією столиці Франції.

Запам'ятати мульт на майбутнє:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Обговорення

Залиште свою думку! Ваш коментар буде першим.

Залишити відгук