Всі мультфільми

Бембі

Одного разу вранці на маленькій і освітленій весняним сонцем лісовій галявині народилося оленя. На нового лісового принца збіглися й злетілися подивитися всі звірі й птахи. Оленятка назвали Бембі.

Коли Бембі навчився ходити й розмовляти він завів собі друзів – кроленя Тампера і скунса Квіточку. А одного разу на галявині, куди привела його мати, Бембі познайомився з маленькою веселою оленихою – Фейлін. Але життя в лісі буває небезпечним і жорстоким. Вперше Бембі зіткнувся з цим, коли прозоре осіннє лісове повітря прошили постріли рушниць – всі звірі почали в паніці тікати, і тоді Бембі вперше почув страшне слово – Людина.

Виробництво: США, Walt Disney Productions, 1942 рік

Iсторiя створення мультфiльма “Бембi”

Коли в 1937 році Волт Дісней прочитав книгу Фелікса Солта «Бембі. Життя в лісах», а саме в цьому році на екрани вийшла «Білосніжка», він одразу зрозумів, що буде знімати мультиплікаційний фільм за цією книгою. Історія життя оленя від самого народження була написана відомим австрійським письменником з великим почуттям і ніжністю.

Дісней прийшов до висновку, що для передачі всієї краси та виразності книги потрібна велика кількість ретельно вимальованих натуралістичних деталей. Протягом трьох років велися підготовчі роботи. Дісней вiдрядив художника Моріса Дея на п’ять місяців в ліси штату Мен, де той робив замальовки і фотографував звірів, кущі, хмари, кору дерев, снігові замети, лісові пожежі.

Багатофокусна камера, яка давала чіткість зображення переднього і заднього планів, особливо широко використовувалася при зйомках фільму «Бембі». Слід врахувати, що одночасно знімалося до дев’яти різних планів. Художники, малювали лісові сцени, віддавали перевагу олiйнiй фарбi для отримання більшої деталізації та перспективи.

Однак такі звірі, як кролик, скунс і сова – кумедні, смішні мультиплікаційні персонажі, олень та інші лісові істоти в цьому фільмі реалiзованi настільки достовірно, що здаються справжніми. Під час роботи над фільмом у звіринці студії Діснея в місті Бербанку знаходилися два оленя, двоє скунсiв, кілька білок, птахи, кролики, бурундуки та інші лісові мешканці. Вони використовувалися як живi моделi художниками-мультиплікаторами, які, oкрім того, відвідували спеціальні уроки з малювання тварин та їх пластики.

Фільм «Бембі» вийшов на екрани в 1942 році, через п’ять років після початку роботи над ним. Це єдиний серед мультиплікаційних фільмів Діснея, який оспівує природу всіма доступними поетичними і сценічними засобами.

Запам'ятати мульт на майбутнє:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Обговорення

Залиште свою думку! Ваш коментар буде першим.

Залишити відгук